Як правильно розмістити ліжко в спальні - 26 Октября 2015 - Кровать
Заказы на сайте принимаются круглосуточно. Консультация: Пн-Пт с 09:00 до 19:00. Доставка по Украине бесплатно при заказе от 3000грн. (063)015-02-18    e-mail: info@matrasmall.com.ua

Добро пожаловать в гипермаркет матрасов №1


Корзина:

Ваша корзина пуста
0 штук - $0.00
Главная » 2015 » Октябрь » 26 » Як правильно розмістити ліжко в спальні
16:20
Як правильно розмістити ліжко в спальні

Щоб забезпечити собі повноцінний і комфортний відпочинок, потрібно правильно поставити ліжко в кімнаті. Адже не завжди розташування, яке здається красивим, відіб'ється на якості сну.
Багато часто скаржаться на безсоння або поганий сон, на неможливість заснути. І іноді причиною цьому може стати неправильне розміщення ліжка в спальні.

На жаль, як в старих, так і в нових будинках таке розташування в кімнатах, що двері і вікно знаходяться навпроти, а значить протяг буде в будь-якому кутку спальні, що для спальні неприпустимо.
Досить часто проблематично знайти гарне розташування. Але є місця, де ліжко ставити не можна взагалі.
Ліжко не ставлять до вікна узголів'ям, оскільки в даному випадку буде виникати відчуття незахищеності. Адже вікно не забезпечує такого захисту, як стіна. Так що, якою б оригінальністю не здалася вам ця ідея, ставити ліжко біля вікна не варто.

У деяких кімнатах є так звана ніша, куди, здавалося б, відмінно стане ліжко. Але це не правильне рішення. У цій зоні буде застій повітря. Тому в нішу краще помістити шафу, а ліжко розмістити по середині кімнати.
Ставте ліжко так, що вам було видно двері і всіх, хто входить. Таке розташування дасть відчуття безпеки.
Направте узголів'я ліжка на схід таким чином, щоб ліжко торкалася до стіни. Це забезпечить повноцінний сон. І якщо в такому випадку у підніжжя буде вікно, то це нестрашно, таке розташування цілком допустимо.

Ліжко обов'язково повинна торкатися до стінки, але тільки однією стороною. Так подружжя зможуть спокійно вставати і лягати. Якщо ж кімната маленька, то треба ставити ліжко біля довгої стіни, але при цьому необхідно залишити по 50-70 сантиметрів проходу для кожного чоловіка. Двома сторонами до стіни може торкатися тільки дитяче ліжко.
Коли розміщуєте ліжко, то потрібно простежити, щоб навпроти неї не було дверей і дзеркал. Адже дзеркало здатне відображати енергію. А якщо за день ви накопичили негативу, то виходить, що і вночі ви від нього не звільнитеся.

Але головне, коли ви вирішуєте, як розмістити ліжко в спальні, то керуйтеся своїми відчуттями. Якщо ви відчуваєте, що вам буде комфортно саме таке розташування, то на ньому і зупиніться. І ваш сон точно буде міцним і спокійним.

Категория: Статті Українською | Просмотров: 2711 | Добавил: Urich | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar